Ceny a další informace k ubytování

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ceny ubytování od 1. ledna 2022

Cena apartmánu:

2 osoby

3 osoby

4 osoby

1200 Kč / noc

1500 Kč / noc

2000 Kč / noc

Děti do dvou let bez nároku na služby zdarma.

 

Pes/kočka 200 Kč / noc

Pes nebo kočka pouze po předchozí domluvě a předložení očkovacího průkazu s platnou vakcinací proti vzteklině.

V měsících červen a září - pobyt minimálně na 3 noci s dobou ukončení pobytu zpravidla v neděli.

V měsících červenec a srpen - pobyt od soboty do soboty.

V měsících duben, květen a říjen ubytování možné pouze po předchozí e-mailové domluvě minimálně na čtyři noci z důvodu vytápění za smluvní cenu.

V ceně jsou zahrnuty: místní poplatky za ubytování, náklady na el. energii, vodu, používání ohniště (vč. paliva), dále povlečení, ručníky, utěrka a závěrečný úklid.

Kauce: Při předání klíčů od apartmánů je nutno složit kauci ve výši 1000 Kč. Kauce je vrácena v plné výši (pokud hosté nezpůsobili škodu) při zpětném předání klíčů od apartmánu při odjezdu. Host ručí za veškeré škody způsobené jím nebo jeho spolubydlícími. Škody budou zúčtovány z kauce. Kauce se nevztahuje na běžné opotřebení.

Ceny jsou smluvní.
Ceny jsou platné od 01. 01. 2022

Cenová kalkulace a záloha: Při rezervaci termínu vám zašleme konkrétní cenovou kalkulaci, z níž uhradíte do uvedeného data 50% z ceny ubytování. Pokud dojde z vaší strany ke zrušení rezervace, nebude rezervační poplatek vrácen. Pokud z jakéhokoli důvodu dojde z vaší strany ke zkrácení pobytu nebude poplatek za zbylé dny vrácen.

K dispozici bazének, stolní fotbal, stůl na stolní tenis, trampolína a další hry.
Parkování před domem a úschovna jízdních kol zdarma. 

K domu náleží velká zahrada.

 


   
   
Sluneční apartmánCihlový apartmán